+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Prodej nemovitosti pro projekt bytového domu

Milovice, Boží Dar

Info o ceně na dotaz

Nabízíme jedinečnou možnost stát se součástí obnovy a rozvinutí velmi perspektivní oblasti v bývalém vojenském areálu v Milovicích – Boží dar. Jedná se o prodej pozemku 1191 m2, jehož celou plochu zabírá hrubá stavba před rekonstrukcí.

Budova má čtyři nadzemí a jedno podzemní podlaží, dva vstupy s navazujícími schodišti a dává možnost vzniku 80 bytových jednotek. Celková plocha všech pěti podlaží je 5 421 m2. Místní samospráva je otevřená spolupráci a rozvoji lokality, a to například i v otázce rychlého vyřízení stavebního povolení či vybudování dostatku parkovacích míst na přilehlých pozemcích patřících obci.

V září roku 2022 bylo podepsáno Memorandum k využití a rozvoji BVVP mezi Středočeským krajem, městy Milovice, Lysá nad Labem, Benátky nad Jizerou a obcemi Jiřice, Lipník, Straky, Všejany a Zbožíčko. Mezi jeho hlavní cíle patří především udržitelný rozvoj a ochrana přírody a krajiny, tvorba kvalitního životního prostředí, zóny bydlení, služeb a práce, tvorba kvalifikovaných pracovních míst, rozvoj znalostní ekonomiky, diverzifikace znalostní základny kraje, posílení konkurenceschopnosti kraje, rozvoj inovačního potenciálu a rozvoj cestovního ruchu.

Atraktivitu místa bezesporu také zvyšuje Národní přírodní památka Mladá, která je od roku 2005, resp. 2013 chráněna jako evropsky významná lokalita. Její velký díl zaujímá rezervace divokých koní, zubrů a praturů, která byla zřízena roku 2015 a následně byla postupně rozšiřována až za hranice chráněného území.

S výhledem do budoucnosti se tedy jeví realizace bytového projektu jako velice lukrativní developerská příležitost pro vybudování moderního bytového projektu v rozvíjející se lokalitě obklopené přírodou.

Dostupnost autem do Prahy je cca 40 min., 7 minut do středu Milovic, nedaleko budovy je autobusová zastávka.

Neváhejte se na nás obrátit pro bližší informace, sjednání prohlídky nemovitosti, nebo pro zaslání dokumentace.

poslední přidané nemovitosti

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

Mám zájem o Prodej nemovitosti pro projekt bytového domu

Milovice, Boží Dar