+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Správa nemovitostí

Jak probíhá správa nemovitosti 

Pronajímejte svou nemovitost bez rizika a starostí. Jestliže nechcete riskovat problémové nájemníky, neplatiče a poškození nemovitosti, s Keller´s bude vaše nemovitost v nejlepších rukou. Postaráme se o to, aby vaše nemovitost vydělávala. Zajistíme vám kompletní servis. Každý měsíc, bez výpadků. A s penězi na účtu vždy na den přesně. 

Jsme úspěšní správci nájemních nemovitostí v ČR. Sledujeme aktuální nájemné dle situace na trhu, garantujeme stav bytu, opravy i úklid. My nemovitost spravujeme, vy ji zhodnocujete. Ve výsledku vám byt či dům může zaplatit hypotéku i vydělat nějakou tu korunu navíc. 

Nemovitost bude inzerována na internetu, provedeme další potřebnou administrativu i právní servis v ceně. Pro vaši nemovitost najdeme ideálního nájemce. Zkontrolujeme, zda není zapsán v registru dlužníků a prověříme jeho pravidelný příjem. 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

nemovitosti v naší správě

nabízíme tyto služby

Finanční služby

Pomůžeme vám se sjednáním hypotéky, pojištěním nemovitosti, pojištěním domácnosti, nebo poradíme ohledně investice do nemovitostí

Správa nemovitostí 

Správa vaší nemovitosti je nedílnou součástí našich služeb. Zajišťujeme správu nájemních bytů, staráme se o nájemce zahraničních investorů.

Stěhování

Potřebujete pomoci se stěhováním? Obraťte se na nás. Máme vlastní stěhovací tým, který je vždy připraven profesionálně realizovat jakoukoliv zakázku v rámci EU.