+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Pojištění domácností

Včasné a řádné pojištění domácnosti vás ochrání před vyplavením, vloupáním, požárem a dalšími nepříjemnostmi. Ochraňte svou nemovitost kvalitní pojistkou domácnosti, která pokryje veškerá rizika spojená s vaší nemovitostí. Z nabídek pojišťoven vybereme ideální variantu pro vás. 

Pojištění domácnosti zahrnuje vše, čím jste domácnost vybavili, a vybavení, které je možné přemístit jinam. Pokrývá veškeré movité věci, především vybavení a zařízení domácnosti a vše, co není konstrukčně spojeno se stavbou. Nejde pouze o vybavení nacházející se uvnitř nemovitosti. V rámci pojištění domácnosti můžete uplatnit v případě poškození také poškození lyží, které vám byly odcizeny z lyžárny. 

Součástí pojištění domácnosti jsou asistenční služby, které se vám mohou v nejrůznějších situacích opravdu hodit. Nabízí bezplatné otevření dveří, opravu prasklého potrubí či nefungujícího bojleru a řešení pro celou řadu kritických situací. V naší kanceláři pro vás vybereme výhodné pojištění domácnosti, šité na míru vašim potřebám. 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

další finanční služby

Investice do nemovitostí

Investice do nemovitosti je zvláště v dnešní době jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení financí. Cena nemovitostí dlouhodobě roste. Pomůžeme vám najít skvělou investiční příležitost, zajistíme

více informací >>

Vyřízení hypotéky

Získejte pro financování své nemovitosti tu nejvýhodnější hypotéku. Společně se podíváme na vaše finanční možnosti a vybereme pro vás vhodný produkt. Nabídneme vám nejnižší úrokové

více informací >>