+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Vyřízení hypotéky

Získejte pro financování své nemovitosti tu nejvýhodnější hypotéku. Společně se podíváme na vaše finanční možnosti a vybereme pro vás vhodný produkt. Nabídneme vám nejnižší úrokové sazby a vyřídíme papírování. Budeme rádi, když vám ušetříme nějaký ten peníz, třeba pro koupi nového vybavení! 

Nejvýhodnější hypotéku vyřídíte přímo v naší kanceláři Keller´s. Nikam už nemusíte! Společně porovnáme nabídky všech bank a vybereme tu nejlepší pro vás. Domluvíme nejvýhodnější podmínky a připravíme vše potřebné pro rychlé vyřízení. Zajišťujeme také čerpání úvěru ze stavebního spoření. Vyřídíme rovněž nejvýhodnější pojištění nemovitosti i domácnosti. 

Pomůžeme vám také při refinancování hypoték. Stávající hypotéku nahradíme novou a opět pro vás sjednáme ty nejlepší podmínky. Blíží se konec fixace? V předstihu vám nabídneme nejnižší úrok a hlavně nižší splátky. U hypotéky je to tak snadné! Díky refinancování hypotéky vám ušetříme až stovky tisíc korun. 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

další finanční služby

Investice do nemovitostí

Investice do nemovitosti je zvláště v dnešní době jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení financí. Cena nemovitostí dlouhodobě roste. Pomůžeme vám najít skvělou investiční příležitost, zajistíme

více informací >>

Pojištění domácností

Včasné a řádné pojištění domácnosti vás ochrání před vyplavením, vloupáním, požárem a dalšími nepříjemnostmi. Ochraňte svou nemovitost kvalitní pojistkou domácnosti, která pokryje veškerá rizika spojená

více informací >>