+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Stěhování

Jak probíhá stěhování s námi

Se stěhováním je to podobné jako s prodejem nemovitosti. Nejvíce se vyplatí spolupracovat s profesionály Keller´s, kteří vaši nemovitost prodají výhodně a co nejrychleji. Čeká vás stěhování? Naši stěhováci vám pomohou při stěhování, vyklízení nemovitosti a rozmístění nábytku na nové adrese.  

Stěhujeme na klíč. Jak to funguje? Stačí nám říct datum stěhování, předat klíče od vaší stávající nemovitosti a o vše ostatní už se postaráme za vás. Připravíme nábytek a ostatní inventář vašeho bytu na stěhování, převezeme jej na novou adresu, kde vše rozmístíme tak, jak vy potřebujete. 

Pomůžeme vám také s přípravou nábytku na další použití. Nábytek smontujeme, výpočetní techniku odborně zapojíme. Podle plánu, který jsme společně sestavili. Stěhujeme také do zahraničí. Pro prázdné krabice, které jsme vám zdarma půjčili, si přijedeme v dohodnutém termínu. Nic nemusíte vybalovat narychlo. 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 774 840 284. Nebo nám napište...

NAši spokojení klienti

U Keller´s jsme si koupili vysněný dům a rovnou si objednali služby stěhování. Skvělá domluva, příjemné jednání. Vše probíhalo dle předem dohodnutého plánu. Stěhováci jsou časově flexibilní a nebyl problém stěhovat ve večerních hodinách. 

Daniela Kopřivová

Stěhování Keller´s mohu jen doporučit. V dohodnutý čas přijel tým stěhováků, který se pustil okamžitě do práce. Přestěhovaní jsme byli v termínu. Nebyl problém s ničím. Na místě odšroubovali zapomenuté lustry a úchytky na dvířkách kuchyně. Cena velmi výhodná. Doporučuji.

Milan Koukal 

Chtěli bychom pochválit celý tým kanceláře Keller´s. Při hledání nemovitosti jsme zadali požadavky a v krátké době jsme šli na prohlídku. Nemovitost byla zanedlouho naše a tým stěhováků nám přestěhoval dle domluvy a za výhodnou cenu celou domácnost do nového. Skvělá práce!

manželé Tomanovi 

nabízíme tyto služby

Správa nemovitostí 

Správa vaší nemovitosti je nedílnou součástí našich služeb. Zajišťujeme správu nájemních bytů, staráme se o nájemce zahraničních investorů.

Stěhování

Potřebujete pomoci se stěhováním? Obraťte se na nás. Máme vlastní stěhovací tým, který je vždy připraven profesionálně realizovat jakoukoliv zakázku v rámci EU.