+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Co nám napsali naši klienti

V lednu 2024 jsme si s přítelem řekli, že se chceme přestěhovat v Praze do většího bytu. Trochu jsme se toho báli, protože víme, jak je těžké v Praze sehnat kvalitní byt za dobré peníze. Nakonec jsme našli a díky paní Kellerové z Keller’s to bylo vážně příjemné, rychlé a spokojenost je na obou stranách. Vždy jsme se mohli spolehnout na rychlé jednání a na ochotu řešit jakýkoli problém. Velmi jí záleželo na tom, abychom byli plně spokojeni. Nemohli jsme narazit na lepší realitní makléřku,  než je paní Kellerová. S čistým svědomím můžeme bezvýhradně doporučit.
 

Iveta Majerová

S paní Kellerovou jsem se potkal ze strany zájemce o koupi bytu v Praze. Po reakci na inzerát se mi obratem ozvala milá a profesionálně vystupující paní makléřka, která mě následně provedla celým kupním procesem, když jsem si po prohlídce řekl, že to je byt, který jsem hledal. Paní Kellerová vždy v termínu dodržela všechno, na čem jsme se domluvili a velmi dobře zprostředkovala i komunikaci s prodávajícími a námi přibranou notářskou kanceláří, která zajišťovala peněžní úschovu kupní ceny, než došlo k převodu na katastru. Velice příjemným benefitem v rámci koupě a stěhování bylo zajištění přestěhování nábytku z předešlého do nově koupeného bytu. Domluva a stěhování proběhlo jak na drátkách. Paní Kellerová se dále postarala o vyřízení formalit s převodem na katastru nemovitostí a převod domovních poplatků a energií. Všechna jednání s paní Kellerovou byla velmi pohodová a přitom profesionální.

David D.

Paní Inna Kellerová z KELLER’S real estate services je velmi profesionální, spolehlivá a milá. Celý proces kolem koupě investičního bytu a jeho pronájmu proběhl hladce a rychle. Rozumí svému řemeslu a je radost s ní spolupracovat.

Veronika K.

Pro svůj obchod jsem hledala prostorný podnájem, ideálně v centru Prahy. Paní makléřka pro mě vybrala hned dva nebytové prostory, které odpovídaly mým požadavkům. Pronájem jsem měla zařízený do dvou týdnů. Také mi pomohli se stěhováním stávajícího obchodu na novou adresu. 

Tamara Koutková

Makléřka z realitky Keller´s nám zajišťovala prodej bytu 2+kk na Pankráci. Během krátké doby už měl byt několik zájemců. To svědčí o dobrém profilu pro další klienty této realitky. Vystupování makléřky bylo milé a profesionální. Byt jsme prodali během několika týdnů. 

Stanislav Motl 

Již druhým rokem pronajímáme náš podkrovní byt v Praze. Pronájem a správu nemovitosti jsme přenechali realitní kanceláři Keller´s. Našli spolehlivého nájemníka, platba byla vždy připrána na účet v dohodnutý den. Jsme za spolupráci moc rádi, protože máme pronájem bez starostí. 

Jakub a Jana Nováčkovi 

Zdědil jsem byt po dědečkovi, který byl před celkovou rekonstrukcí a nebyl v příliš hezkém stavu. Paní makléřka z realitky Keller´s mi pomohla byt nafotit tak, že ačkoliv bylo vidět stáří a opotřebení, nevypadal nejhůř. Povedlo se jej prodat během dvou měsíců za slušnou cenu. 

Alan Doskočil 

Hledali jsme pro náš dům nájemce, kteří by se o něj dobře postarali v době našeho působení v zahraničí. Makléř z Keller´s během krátké chvíle vybral skvělého kandidáta a už za týden byla podepsaná nájemní smlouva. Vše proběhlo bez problémů. Doporučuji!

Saša Pikavá 

Manžel dostal v Praze novou práci, a tak jsme potřebovali sehnat rychle bydlení. Nejdříve jsme přemýšleli o pronájmu, ale nakonec jsme se rozhodli pro koupi nového bytu, který jsme si už při první návštěvě zamilovali. Děkujeme týmu Keller´s za poskytnuté služby. 

Ludmila Opavová

S realitní kanceláří Keller´s jsme poprvé řešili pronájem nemovitosti a podruhé jsme se na ni obrátili s prodejem nemovitosti. Oboje proběhlo nad naše očekávání. Vždy jsme dostali více peněz, než jsme očekávali. Komunikace skvělá, vše pečlivě připravené. Makléři tady přesně vědí, co mají dělat! 

manželé Vávrovi 

Řešili jsme náročný úkol. Prodej bytu a současně nákup pozemku, obojí kousek za Prahou. Všechno s kanceláří Keller´s. Musím vyzdvihnout skvělou práci paní makléřky, která vybrala hned několik pozemků, šitých na míru našim požadavkům. Prodej i nákup byl otázkou několika týdnů. 

Lucie Šímová 

Prodávali jsme byt 1+kk v centru Prahy a hledali příjemný rodinný dům za Prahou. Makléř z Keller´s pro nás vybral dům, který nejlépe odpovídal našim požadavkům. Samotný byt měl hned několik zájemců během prvního týdne. Za měsíc už jsme se stěhovali do nového. 

David Winkler

Hledala jsem nebytové prostory pro otevření mého kosmetického salonu. Obrátila jsem se na realitní kancelář Keller´s, protože se mi líbila jedna nebytovka v jejich nabídce. Za měsíc už jsem měla zařízený prostor a přivítala první zákaznice. Děkuji tímto celému týmu realitky. 

Milena Milotová 

Pro náš vybraný projekt rodinného domu jsme hledali pozemek na jižním svahu, nedaleko za Prahou. Pan makléř z Keller´s nám nabídl pozemek kousek od Prahy, povedlo se mu dojednat s majitelem slevu a už za pár týdnů jsme začali se stavebními pracemi. Děkujeme!

manželé Slováčkovi 

Pro prodej našeho rodinného domu jsme se obrátili na makléře v Keller´s. Dům krásně nafotili, připravili na prohlídku a zanedlouho se objevili první zájemci. Dům se podařilo prodat nakonec za velmi slušné peníze. Děkujeme celému týmu v Keller´s za nabízené služby a seriózní jednání!

Lada Bobiková