+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Investice do nemovitostí

Investice do nemovitosti je zvláště v dnešní době jeden z nejbezpečnějších způsobů zhodnocení financí. Cena nemovitostí dlouhodobě roste. Pomůžeme vám najít skvělou investiční příležitost, zajistíme vám nejvýhodnější financování a následně ji dle domluvy pronajmeme. Vy si tak zajistíte pravidelný příjem, čímž se nemovitost bude platit okamžitě sama. Až vaše děti vyrostou, třeba bude nemovitost milým dárkem pro ně. 

Při hledání bytu, domu či nebytového prostoru se zaměřujeme na nemovitosti v Praze a jejím okolí. Hledat nejlepší nemovitost pro vaši investici pomůžeme rovněž po celé České republice, dokonce i za hranicemi. Nebojte se pořídit nemovitost před rekonstrukcí. Se vším vám pomůžeme. Díky kontaktům na kvalitní řemeslníky vám ušetříme mnoho času i starostí. 

Společně vybereme projekt, který bude nejlépe vyhovovat vašim investičním plánům. S naší realitní kanceláří Keller´s získáte skvělou investici, která vám zaručí pevný každoroční výnos i pravidelný měsíční příjem. 

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

další finanční služby

Pojištění domácností

Včasné a řádné pojištění domácnosti vás ochrání před vyplavením, vloupáním, požárem a dalšími nepříjemnostmi. Ochraňte svou nemovitost kvalitní pojistkou domácnosti, která pokryje veškerá rizika spojená

více informací >>

Vyřízení hypotéky

Získejte pro financování své nemovitosti tu nejvýhodnější hypotéku. Společně se podíváme na vaše finanční možnosti a vybereme pro vás vhodný produkt. Nabídneme vám nejnižší úrokové

více informací >>