+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Pronájem luxusního bytu 5+kk/3B na prestižní adrese

ul. Pařížská, Praha 1 - Josefov

150.000,- Kč/měs. + poplatky

Bez provize! Pronájem jedinečného, nadstandardně prostorného bytu v ulici Pařížská – Praha 1.

Vítejte v oáze luxusu na ikonické adrese, kde se otevírá jedinečná možnost pro exkluzivní bydlení. Tento ohromující byt 5+kk o rozloze 212 m² se třemi balkony reprezentuje vrchol elegance a pohodlí v srdci historické Prahy.

Byt prošel důkladnou a citlivou rekonstrukcí za použití špičkových materiálů a moderních technologií. Velkorysí obývací pokoj, propojený s vkusným jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní, nejenže okouzluje svými rozměry, ale také unikátním designem, který spojuje vzdušnost bílých povrchů s teplým dřevem a designovými prvky, vnášejícími do bytu špetku extravagance. Prostor doplňuje výjimečné osvětlení a nádherné dřevěné parkety, podtrhávající noblesu celého prostoru.

Pět prostorných ložnic s vlastními koupelnami zajišťuje maximální soukromí a klid pro všechny obyvatele. Vestavěné skříně, klimatizace a vysoké stropy dotvářejí komfortní a luxusní atmosféru. Tento exkluzivní byt, situovaný v 5. podlaží rekonstruovaného historického činžovního domu s výtahem, nabízí pohodlí spojené s moderním designem.

Strategická poloha na Pařížské ulici dává nemovitosti bezkonkurenční okolní infrastrukturu a život zde jistě uspokojí každého, kdo hledá punc prestiže a výjimečnosti. V okolí se rozprostírá bohatá paleta historických památek, kaváren, restaurací, butiků a dalších služeb.

V těsné blízkosti se nachází zastávky MHD Pařížská a Právnická fakulta, a jen kousek odtud je stanice metra A Staroměstská.

Poznámka k ceně: + poplatky 20.000,-/měs.

 

 

poslední přidané nemovitosti

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

Mám zájem o Pronájem luxusního bytu 5+kk/3B na prestižní adrese

ul. Pařížská, Praha 1 - Josefov