+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Zákulisní nabídka: prodej bytu 3+kk

Praha 1 - Nové město

Info o ceně na dotaz

Hledáte investiční byt, jehož hodnota nikdy nespadne? Určitě se musí nacházet v historickém centru Prahy, což bude vždy krásná a atraktivní lokalita jak pro zahraniční, tak i pro tuzemské klienty. S nemovitostí na takovém místě nemusíte mít starosti, že ji nepronajmete nebo neprodáte ani v těch nejhorších časech a velmi dobře také poslouží, jako spolehlivé rodinné zajištění pro příští generace. Tak právě takovou neveřejnou nabídku aktuálně máme v našem portfoliu a chceme Vám ji představit.

Jedná se o byt o dispozici 3+1 a podlahové ploše 77 m2, který byl využíván ke krátkodobým pronájmům a momentálně je vybaven jako apartmán. Nabízí dvě ložnice s vysokými manželskými postelemi, menší pokoj s rozkládací pohovkou, koupelnu s vanou a odděleným WC a kuchyni vybavenou všemi spotřebiči. Je přizpůsoben pro ubytování až pěti osob, které se mohou potkat při snídani ve společné kuchyni a poté vyrazit na procházky po historickém centru Prahy, nákupy či třeba výstavy a to vše v pohodlné docházkové vzdálenosti.

Cena krátkodobého pronájmu takového apartmánu činí 2.500,- až 3.500,- Kč/noc dle sezony, roční výnos se v takovém případě pohybuje kolem 6%.

Byt je možné dobře pronajmout i dlouhodobě, nájemné se může pohybovat kolem 50.000,- Kč/měs. + poplatky (výnos 4,13%/rok).

Při odstranění sádrokartonové polopříčky mezi ložnicí a kuchyní by vznikl velký obývací pokoj spojený s kuchyní a dispozice bytu 3+kk by následně mohla lépe vyhovovat zájemcům o vlastní bydlení.

Výhody této nemovitosti jsou v tom, že se nachází ve 3.patře historického domu s výtahem v jednosměrné ulici, která je vzhledem ke své poloze poměrně klidná a stranou od hlavních turistických cest. Strategické místo s perfektní transportní dostupností: tramvaje, metro Náměstí republiky, vlakové Hlavní nádraží a nádraží Masarykovo, to vše v pěší dostupnosti. Ihned za rohem jsou obchodní centra Paladium, Kotva a Slovanský dům, nákupní ulice Na Příkopě, Václavské náměstí. Lokalita je obklopena kulturními místy, nespočtem skvělých restaurací pro milovníky všech chutí, pro fanoušky nočního života jsou na dosah mnohé vyhlášené kluby a bary.

Zaujala vás tato nabídka? Rádi vám sdělíme více informací a případně domluvíme prohlídku.

 

poslední přidané nemovitosti

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

Mám zájem o Zákulisní nabídka: prodej bytu 3+kk

Praha 1 - Nové město