+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

EXKLUZIVNĚ: Prodej luxusního bytu 4+kk

Královské Vinohrady - Praha 2

Info o ceně na dotaz

Výjimečnost, luxus, soukromí. Jsou-li toto slova, která se vám honí hlavou při pomyšlení na vaše nové bydlení, pak je jasné, že najít to pravé nemusí být snadné. A zvláště, toužíte-li po něčem skutečně jedinečném. Něčem elegantním, co dává nejen pocit pohodlného domova a okouzlí špičkovým designem, ale nabídne také neopakovatelný genius loci prvotřídní pražské lokality.

Ulehčíme vám hledání! S radostí představujeme naši exkluzivní nabídku prodeje luxusního nového bytu 4+kk v ikonické vile v prestižní čtvrti Královské Vinohrady.

Tento stylový mezonetový byt o podlahové ploše 185,1 m² se rozléhá ve 4. a 5.NP rezidenční vily, která prošla velice rozsáhlou, avšak citlivou rekonstrukcí. Bezpochyby se zde podařilo zachovat unikátní charakter architektonického díla z 20. let minulého století s dokonalým spojením původních a nových prvků. Díky preciznímu, nadprůměrně kvalitnímu zpracování a bezkonkurenční poloze, nabízí tato nemovitost neopakovatelný zážitek bydlení té nejvyšší třídy.

Projděte několik metrů soukromou zahradou, která vilu obklopuje, vyvezte se výtahem do čtvrtého podlaží a vychutnejte si jedinečný osobitý interiér s úchvatnými výhledy na Prahu. Poté, co projdete vstupní halou a navazující kuchyňskou a jídelní částí, se před vámi otevírá velkorysý prostor obývacího pokoje, jehož výška přes dvě patra mu dodává nepřekonatelnou vzdušnost. Příprava na zbudování krbu dává tušit, že pověstné teplo domova zde rozhodně chybět nebude. Ve druhém patře bytu na vás čekají tři ložnice. A nebyl by to ten pravý komfort, kdyby každá z nich neměla vlastní koupelnu a šatnu. Byt je zařízen prvotřídními materiály a komponenty, jako je kvalitní dřevěná podlaha, stylová velkoformátová dlažba a obklady, extra vysoké bezfalcové otočné dveře, vstupní dveře III. bezp. třídy, podlahové vytápění. Samozřejmostí je také klimatizace v celém bytě. Za zmínku také stojí důraz kladený na akustickou neprůzvučnost nejen stěn dělících od sebe ostatní byty, ale také stěn mezi jednotlivými místnostmi bytu. Pro dokonalé soukromí už snad nešlo udělat víc.

Lokalitu pražských Královských Vinohrad snad ani není nutné dlouze představovat. Rezidenční vila leží jen pár kroků od známého parku Riegrovy sady a necelých 700 m od stanice metra „Muzeum“. Tato vynikající poloha podtrhuje výjimečnost nemovitosti a nabízí v nejbližším okolí opravdu vše, co je ke spokojenému životu zapotřebí.

Toto je vaše příležitost k životu v dokonalém spojení historie, luxusu a pohodlí v samém srdci Prahy.

poslední přidané nemovitosti

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

Mám zájem o EXKLUZIVNĚ: Prodej luxusního bytu 4+kk

Královské Vinohrady - Praha 2