+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Pronájem bytu 3+kk/b

ul. T.G. Masaryka, Horoměřice, Praha - Západ

Pronajato do 1.3.2025

Pronájem plně zařízeného bytu 3+kk ve 2.NP novostavby čtyřpodlažního domu v ulici T.G.Masaryka, ve stále oblíbenější lokalitě – Horoměřicích, Praha – Západ.

Stylově zařízený byt orientovaný na jihozápad má rozlohu 65,11 m2, balkón 3,89 m2 a náleží k němu také sklepní kóje. Jednotka je nabízena včetně kvalitní kuchyňské linky na míru, osazené vestavěnými spotřebiči a veškerého nábytku a vybavení, které je vyobrazeno na fotografiích. Jedná se tedy o ideální příležitost pro ty, kdo hledají možnost okamžitého bydlení bez dalších úprav. 

Ze standardů provedení stojí za zmínku izolační okna s trojsklem v barvě „antracit“, venkovní předokenní elektrické rolety, kvalitní sanita značky Grohe či vstupní dveře II. bezpečnostní třídy. Podlahy jsou plovoucí, značky Kronotex, v koupelně a na toaletě je dlažba. Vytápění by zajišťuje elektrokotel Bosch, který je možné ovládat dálkově přes mobilní telefon. V domě je rovněž k dispozici prostorná kočárkárna. Konstrukce budovy splňuje vysoké nároky na tepelnou izolaci a akumulaci tepla a má také vysokou schopnost akustické neprůzvučnosti.

Horoměřice nabízí výbornou občanskou vybavenost: obchody, supermarket Lidl, restaurace, pošta, školka, základní škola, mezinárodní škola ISP (10 min. autem) a rovněž spoustu možností sportovního a volnočasového vyžití. Dopravní dostupnost a spojení s Prahou je pouze 15 min. autobusem 316 a 356 od zastávky Velká Brána na metro Bořislavka. Autem do centra metropole se dopravíte za 25 min. a za 15 min. na letiště Václava Havla.

V rámci našich komplexních služeb vám rádi pomůžeme s výběrem a sjednáním vhodné hypotéky a postaráme se i o profesionální stěhovací servis.

poslední přidané nemovitosti

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

Mám zájem o Pronájem bytu 3+kk/b

ul. T.G. Masaryka, Horoměřice, Praha - Západ