+420 776 187 579 | +420 774 840 284

Keller´s Real Estate Services

Prodej bytu 4+1/T ve Španělsku

Altea, provincie Alicante

378.000 EUR

Splňte si svůj sen a pořiďte si vlastní nemovitost ve slunném Španělsku. Nabízíme na prodej prostorný byt 4+1 s podlahovou plochou 150 m² ve 3.NP rezidence Jardines de Altea Hills. Umístění ve svahu klidné lokality na okraji přímořského města Altea, v provincii Alicante dává nemovitosti nádherný výhled na moře a okolní krajinu.

Byt se skládá ze tří ložnic, obývacího pokoje, samostatné kuchyně, dvou koupelen s vanou.  Obývací pokoj a jedna z ložnic mají vstup na velkou terasu, která přímo vybízí k příjemnému posezení a vychutnávání okolní úžasné scenérie. Byt je kompletně zařízen kvalitním nábytkem a spotřebiči a je tedy vhodný k okamžitému užívání. V ceně je zahrnuto i parkovací stání a sklep. Obyvatelé rezidence mohou také využívat společný bazén v krásné zahradě areálu.

Lokalita rezidence nabízí skvělé strategické umístění. Pouhých 10 min. jízdy autem směrem na jih vás zavede na písečné pláže, opačným směrem se v okolních kopcích otevírají nesčetné možnosti pro milovníky přírody a turistiky. I příznivci dalších outdoorových aktivit si jistě přijdou na své: plachtění, potápění, rybaření, windsurfing či jízda na kajaku jsou další činnosti, kterých se zde mohou vyznavači aktivního životního stylu do sytosti nabažit.

Altea, některými nazývána „Santoriny Španělska“, je tradiční španělské město, které v poslední době zažívá rozmach díky skvělé gastronomii a malebnému starému městu s katedrálou. Skýtá širokou škálu služeb, jako jsou restaurace, obchody, kino, divadlo, zdravotní středisko, mezinárodní škola AIS a další. Na letiště v Alicante se dostanete za 50 min. jízdy autem.

Název Altea pochází z řeckého Althaia, což v překladu znamená „léčím“. Nechte se i Vy vyléčit od stresu pulzujících středoevropských metropolí a najděte zde své vysněné místo plné pohody, slunce a přírody. Na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám zorganizujeme prohlídku této nemovitosti včetně poznávací projížďky po okolí.

  • Poznámka: k ceně je nutno připočítat 10% daň z převodu nemovitosti

poslední přidané nemovitosti

Máte dotaz nebo potřebujete poradit? Volejte +420 777 187 579 nebo +420 774 840 284. Nebo nám napište...

Mám zájem o Prodej bytu 4+1/T ve Španělsku

Altea, provincie Alicante